Hakkımızda

Yıldız Door Çelik Kapı 2003’den bugüne çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmayı benimsemiştir.

Bu doğrultuda müşterileri çalışanları,tedarikçileri için sürekliliği ,güvenirliliği tercih eden,topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir.

Müşterilemiz için farklılık yaratmak,bizden beklentilerine ürünlerimizin,çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Kalite politikamız yönetim ve üretimfonksiyonlarının etkin,verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz,tüm firma çalışanlarınınkatılımı ve yönetimin desteği ile toplam kalite yönetimi hedefine ulaşmasında temel taş görevini üstlenmektedir.

Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak ,sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

Daire Kapıları,Bina Giriş Kapıları,Villa Kapıları,Yangın Kapıları,Özel Güvenlik Kapıları,İş Yeri Giriş Kapıları,her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Çam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır.

Multi Sistem Merkezi Kilit,Monoblok Kilit ve Normal Kilitle güvenliği üst seviyelerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır.

Yıldız Door Çelik Kapıları,özgün tasarım,titiz işçilik,güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir.

En büyük ilkesi,müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak olarak belirlemiş ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmuştur.

CEO

0

Yıl

0

Çalışan

0

Toplam Üretilen

0

Tamamlanan Proje
Yıldız Door Çelik Kapı 2003’den bugüne çalışan ve tedarikçi memnuniyeti en üst seviyede, ürün ve hizmet sunmayı benimsemiştir. … …

Yıldız Door İçeriği

Profesyonel Yaklaşım
Yıldız Door Çelikkapı, sektörün en profesyonel kadrosuyla ve profesyonel bir yaklaşımla müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunmaktadır.
Hızlı Geri Bildirim
Yıldız Door müşterileri tarafından iletilen tüm başvuruların en kısa sürede cevaplandırılmasına önem verilmektedir.
Müşteri Odaklılık
“Müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri Yıldız Door” tüm faaliyetlerin odak noktasındadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.
Objektiflik
İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınarak değerlendirilmekte, çözüm sürecinde objektiflik kriterleri göz önünde bulundurulmaktadır.
İnisiyatif Kullanma
Yıldız Door müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız tüm durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.
Bilgiye Ulaşılabilirlik
Yıldız Door müşterileri talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.
Sürekli İyileştirme
Yıldız Door müşterilerinden gelen öneri ve düşünceleri titizlikle değerlendirilmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılmaktadır.
Gizlilik
Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.
Kurum İçi Bilgilendirme
Yıldız Door müşteri ilişkilerine ait faaliyetler kurum genelinde paylaşılmakta ve takip edilmektedir. yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.
Çözüm Odaklılık
Yıldız Door müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.
Müşterinin Sürece Katılımı
Yıldız Door müşterileri, ilettikleri başvuruların değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendirilmekte olup, kendilerinin bu şekilde sürece aktif olarak katılımları sağlanmaktadır. kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.
Erişilebilirlik
Yıldız Door tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.
X
Open chat
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?